نمونه درب های داخلی HDF و MDF نصب شده

تصاویر درب های داخلی HDF و MDF در پروژه های  مختلف

یکی از مدل درب هایی که بعد از نمایشگاه صنعت و ساختمان سال ۹۵ رونمایی شد و مورد استقبال نیز قرار گرفت، مدل کلاسیک درب دوبل MDF بود که در تصاویر پایین دو رنگ متفاوت این درب با رنگ های سفید و گردویی روشن مشاهده می شود. طرح سفید این درب با ترکیب زرد نشان دهنده ی قدمت دیرینه این طرح می باشد و یادآور درب های کلاسیک مورد استفاده در ده های ۳۰ تا ۶۰ می باشد. این درب در پروژه هایی که نیاز به چهارچوب دارند به همراه چهارچوب و در غیر اینصورت به همراه روکوب قابل استفاده می باشد و نما و جلوه ی خاصی را برای هر بیننده ی به ارمغان می آورد. 

 

درب های دوبل MDF در حقیقیت به درب های ورودی یا داخلی گفته می شود که در دو طرف درب دو لایه MDF با ضخامت ۵ میل مورد استفاده قرار می گیرد و کلاف اصلی چوبی به قطر ۵٫۵ سانتی متر و با اتصالات فینگرجوینت می باشد. درب های دوبل MDF دارای طرح های سی ان سی و برجسته و شیشه خور می باشد که انواع CNC آن فروش بیشتری را به خود اختصاص داده است. روکش مورد استفاده برای این درب ها به طور معمول از درخت راش می باشد ولی در مواردی نیز از روکش گردو و روکش های آلپی و ملچ نیز بسته به سفارش مشتری تولید می شود. طرح های شیشه خور بیشتر در محیط های اداری مورد استفاده قرار می گیرد. در پایین تعدادی از عکس های درب های داخلی در پروژه های به اتمام رسیده خدمتتان ارائه شده است. 

 

 

درب داخلی مرسین 

درب های طرح مرسین نیز مشتریان خاص خود را دارد. این درب ها نسبت به درب های دوبل MDF از کیفیت بالاتری برخورد می باشد و ساختار داخلی درب های طرح مرسین تمام از MDF با روکش کره و چسب هنکل آلمان می باشد. در داخل درب هیچ گونه شبکه هانی کام یا کلاف چوبی وجود ندارد. و در حقیقیت ساختار یک پارچه ی MDF از مزایای اصلی این درب می باشد. عکس پایین طرح ۱۰۶ با روکش ملچ تیره خش دار به همراه چهارچوب چوبی می باشد.