مدل های جدید درب های درسام

مدل های جدید درب های درسام

درب چندین سالی که از تاسیس شرکت درسام گذشته است مهندسان و مدیران کارخانه همیشه در فکر مدل های جدید درب های درسام برای تنوع بیشتر درب بازار بوده اند. در سالیان اخیر تمرکز بیشتر بر روی مدل های جدید درب های درسام با استفاده از روکش های جدید گردوی آمریکایی و ملچ و بلوط می باشد. بخصوص استفاده از رنگ های جدید ترکیه ای برای روکش های ملچ درب های ضد سرقت بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

در کنار روکش ملچ برای درب ضد سرقت درسام ، استفاده از رویه های روکش گردو بخصوص استفاده از گل های خراطی شده چوب گردو بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. از مزایای استفاده از روکش گردوی آمریکایی برای درب های ضد سرقت ، بافت گرم چوب گردو و نقوش زیبای این درخت می باشد. عدم استفاده از رنگ نیز می تواند به عنوان مزیت دیگر این رویه ها قلمداد شود و این درب ها بدون رنگ و خودرنگ می باشند.

درب های ضد سرقت درسام

در چهارچوب چوبی درب های داخلی دوبل MDF و روکوب ها نیز تغییرات زیادی بوجود آمده است. تولید چهارچوب های چوبی نیم هلال که در قسمت روکوب جلویی انحنا دیده می شود. برای روکوب های درب های ضد سرقت نیز همین موضوع می تواند صدق کند و روکوب به صورت نیم هلال تولید شود.

در کنار این موضوع در یراق درب های ضد سرقت نیز تغییرات وسیعی بوجود آمده است. استفاده از دستگیره های میله ای ۶۰ سانت و ۸۰ و ۱۰۰ سانت به صورت ساده و نیم هلال توانسته نیاز مخاطب را برطرف کند. استفاده از روزت های مربعی و دایره و بیضی شکل نیز تنوع خوبی را برای اکسسوری های درب های ضد سرقت درسام بوجود آورده است.

We cannot display this gallery