قیمت درب ضد سرقت

 قیمت درب ضد سرقت

قیمت های سال ۹۶ – بروز شده مرداد ماه

لیست قیمت درب های ضد سرقت (کلیک کنید)

مشاهده مدل های درب های داخلی (کلیک کنید)

 

برای قیمت گذاری بر روی درب های ضد سرقت درسام ملاک هایی وجود دارد. بطور کلی قیمت درب ضد سرقت بر مبنای مواد مصرفی مورد استفاده در خط تولید درب ضد سرقت می باشد. بطور مثال یک نفر تمایل دارد که از قفل های داف ۱۴ زبانه برای درب ضد سرقت استفاده کند که در این صورت قیمت درب ضد سرقت افزایش پیدا می کند.

و یا ممکن است مشتری تمایل به استفاده از قفل های مولتی لوک داشته باشد که قیمت درب ضد سرقت شدیدا تحت تاثیر هزینه ی این نوع قفل و هزین

ه های داخلی شاستی کشی درب قرار می گیرد و در بعضی از مواقع دیده شده هزینه هایی که برای اکسسوری های درب ضد سرقت شده است از قیمت درب ضد سرقت چیزی کم ندارد و هزینه های زیادی را سازندگان برای استفاده این یرآق می گیرند. میزان برآمدگی درب ضد سرقت ملاک دیگری در قیمت درب ضد سرقت می باشد که هر چه میزان برآمدگی درب ضد سرقت که منظور برآمدگی طرح در

ب ضد سرقت می باشد، هر چه بیشتر باشد قیمت درب ضد سرقت نیز افزایش پیدا می کند.

درب ضد سرقت

در بازار کنونی قیمت درب ضد سرقت خیلی برای سازندگان پر اهمیت می باشد . بعضی از سازندگان ساختمان حاضر هستند از درب های ضد سرقت ارزان چینی برای امنیت ساختمان و واحدهای مسکونی بهره ببرند. موارد دیگر نیز مانند استفاده از آستانه سنگی یا پاشنه با رنگ پودری استاتیک می توانند بر قیمت های درب ضد سرقت تاثیر گذار باشند.

عامل دیگر تعداد سفارش درب می باشد که هر چه بیشتر باشد قیمت های درب ضد سرقت کاهش پیدا می کند. در کنار این موارد هزینه کارشناسی اولیه در مواردی که قرارداد وجود ندارد هزینه های نصب نیز وجود دارد که باید این موارد نیز در کنار قیمت های درب ضد سرقت در نظر گرفته شود. به طور کلی درب های ضد سرقت سوپر برجسته درسام جز درب های با قیمت بیشتر و درب های تیپ تاناک جز درب های ارزان تر شرکت درسام می باشند.