آتار درب سلماس

آتار درب سلماس

شرکت درسام نمایندگی فروش درب های ضد سرقت آتار درب در تهران می باشد. علاوه بر این نوع درب های ، درب های داخلی آتار درب سلماس نیز برای ارائه به مشتریان موجود می باشد. کارخانه آتار درب در حدود ۲ دهه تجربه در زمینه تولید درب های ضد سرقت و درب های HDF و درب های MDF و درب های ضد حریق می باشد. آتار درب سلماس یکی از قطب های تولید درب در ایران و خاورمیانه می باشد و این شرکت پروژه های زیادی را در کشورهای همسایه بخصوص حوزه خلیج فارس به اتمام رسانده است.

مدیریت کارخانه توسط متخصصین امر با بالاترین سطح تحصیلات مدیریت می شود. اکثر افرادی که در چارت سازمانی کارخانه آتار درب مشغول به فعالیت می باشند از افراد بومی منظقه سلماس می باشد. مکان کارخانه در شهرک صنعتی سلماس می باشد و نزدیکی کارخانه به ترکیه فرصت خوبی را به این مجموعه داده است که اکثر یرآق را از کشور ترکیه و بخصوص رویه های درب های ضد سرقت و رویه های درب های داخلی را از کشور ترکیه وارد کنند.

کارخانه آتار درب سلماس

یکی دیگر از ویژگی های درب های آتار قیمت پایین این درب در مقایسه با سایر کارخانجات تولید داخل می باشد. البته باید بیان شود که بعضی از نمایندگی محصولات کارخانه آتار درب را به نام ترک ترکیه روانه بازار می کنند که کار شایسته ای نمی باشد. در سالیان اخیر کارخانه آتار درب دراین فکر بوده است که مدل های جدید درب های ضد سرقت و داخل را روانه بازار کند.

قابلیت تولید بالا و کیفیت رویه های مورد استفاده از ویژگی های منحصر بفرد و بی بدلیل آتار درب سلماس می باشد. نمایندگی های زیادی در کشور در حال ارائه محصولات آتار درب سلماس می باشد و فروش محصولات آتار درب سلماس می تواند امنیت را در سطح کشور فراهم کنند.