درب ضد سرقت

درب ضد سرقت درسام

درب ضد سرقت درسام را می توان به چهار دسته ی کلی تقسیم بندی کرد. اولین گروه درب ضد سرقت وارداتی از کشور های مختلف اروپایی از جمله ترکیه و ایتالیا می باشد. دربهای ضد سرقت که از کشور های خارجی وارد کشور می شود به دلیل هزینه های ترخصی مرزی و گمرکی که دارد نسبت به سایر درب های از قیمت بالاتری برخورد است.

معمولا درب ضد سرقت وارداتی دارای کیفیت های بالایی بخصوص از منظر روکش می باشد و نوع روکش ها و رویه ها و رنگ های مورد استفاده بسیار کیفیت بالایی نسب به سایر درب های ضد سرقت دارد. نوع دیگر درب ضد سرقت درب هایی می باشد که بعضی از شرکت ها این درب ها را با برند ترک و بعضی دیگر به نام ساخت کشور ایران روانه بازار می کنند. این نوع کارخانه و شرکت ها آن دسته از کسانی می باشند که خط تولید درب ضد سرقت را کشور ترکیه وارد کرده اند و رویه ها و روکش ها و همچینین تمام اکسسوری های مورد استفاده ساخت کشور ترکیه می باشد.

درب های ضد سرقت

درب ضد سرقت درسام در حقیقیت می توان گفت اسمبل کردن درب ضد سرقت در ایران انجام می شود و بیشتر فرآیند تولید درب ضد سرقت در خارج از کشور صورت گرفته است. درب ضد سرقت درسام  . نوع دیگر دربهای ضد سرقت ارزان و چینی می باشد که جدیدا در بازار مشتری های خاص خود را پیدا کرده است و می توان بیان کرد که بعضی از سازندگان درب  های ضد سرقت تمایل به استفاده از این نوع درب های ضد سرقت برای کاهش هزینه های خود دارند.

و نوع آخر درب ضد سرقت ایرانی می باشد که بعضی از صنعت گران ایرانی پا به عرصه ی تولید گذاشته اند و با تجربه ای که از گذشته داشته اند توانسته اند محصولات خود را در کشور ایران تولید کنند. هنوز بازار ایران به این نوع درب های رقبت زیادی نشان نداده است ولی در آینده ی نزدیک صنعتگران ایرانی بازار های ایران را فتح خواهند کرد که این حاصل تجربه ی زیادی می باشد که در دوران اخیر در بازار کسب شده است.

 

We cannot display this gallery