قیمت در ضد سرقت

قیمت در ضد سرقت

 

لیست قیمت درب های ضد سرقت  (کلیک کنید)

 

 

در سالیان اخیر و با ورود خط تولید درب های ضد سرقت ترکیه ای و انجام مراحل مونتاژ کاری در ایران موضوع جدیدی که خیلی بازار را تحت تاثیر خود قرار داده است قیمت در ضد سرقت می باشد. بعضی از شرکت های درب های ساختار کشور ایران و خط تولید فرآیندی ترک را درب ضد سرقت ترک می دانند و قیمت های خود را نیز با توجه به برندی که بر روی درب نصب می کنند بالاتر در نظر می گیرند.

بدلیل روکود بازار مسکن در سالیان اخیر بهضی از سازندگان سیاست خود را تغییر داده اند و شروع به کاهش قیمت در ضد سرقت برای رقابت با دیگر سازندگان کرده اند. معمولا کارخانه هایی این سیاست کاهشی قیمت در ضد سرقت را اعمال کرده اند که فروش خوبی دارند و به هیچ عنوان کاهش قیمت نمی تواند در حیات آنها در دوره روکود بازار مسکن تاثیری بگذارد.

درب های ضد سرقت

قیمت در ضد سرقت متناسب با اینکه وارداتی از کشور ترکیه ایتالیا یا آمریکا و کانادا باشد قیمت های متفاوتی دارند. درب های وارداتی بدلیل پرداخت های ورزی که دارند هزینه تمام شده ی بالاتری در مقایسه با دیگر برند های ساخت داخل دارند. بعضی از برند های وارداتی ترکیه با یرآق فوق العاده گران قیمت عرضه می شود و هزینه تمام شده ی تولید بالاتری دارند.

در این میان کشور ایتالیا نیز درب های ضد سرقت و ضد حریق مناسب و بسیار با کیفیتی را تولید می کند رنگ های رویه های درب ضد سرقت در این کارخانجات فوق العاده جذاب و طبیعی می باشند. نوع مواد مورد استفاده درکوب و شب بند و دیگر متریال مورد استفاده تاثیر مستقیم بر قیمت نهایی درب دارند. ابعاد این نوع درب ها و فضای مورد نیاز این درب های متناسب با کشور وارد کننده متفاوت می باشد و بهتر است حتی بگوییم متناسب با کارخانه ای که تولید می کند عرض درب و ارتفاع درب متفاوت می باشد.