درب های ضد سرقت

فلسفه اصلی استفاده از درب های ضد سرقت وجود ساختارهای فلزی در داخل درب می باشد. حداقل باید فلز و آلیاژی در درب های ضد سرقت استفاده شود که با ضربات پتک مقاومت درب کاهش پیدا نکند. نوع جوش دادن فلز داخلی درب  ضد سرقت نیز در مقاومت نهایی درب های ضد سرقت بی تاثیر نیست.

شرکت های بزرگ درب سازی در ایران مانند آتار درب سلماس و سهند درب سلماس که هر دو در شهر کوچک سلماس واقع شده اند باعث شده تبادلات تجاری این شهر کوچک بسیار زیاد باشد و وسعت زیادی از شهرک صنعتی سلماس توسط این دو کارخانه در حال فعالیت می باشد. البته به نظر نگارنده در سالیان اخیر با توجه به گسترش صنعت درب های ضد سرقت بهتر است استانداردی نیز برای این درب های از طرف سازمان استاندارد ایران تعریف می شد تا شرکت های تولید کننده و مردمی که خریدار این درب های ضد سرقت می باشند بدانند که چه نوع کالایی با چه نوع کیفیتی خریداری می کنند.

درب ضد سرقت

شاید انجام این مهم بتواند نرخ دهی برای قیمت گذاری درب های ضد سرقت را نیز آسان تر کنند و خریداران بدانند که اگر شرکتی درهای ضد سرقت ارزان یا گران بفروش می رسانند آیا این گرانی منطبق بر واقعیت مواد مصرفی داخل درب می باشد یا خیر. این به این خاطر اهمیت دارد که کسی که بطور مثال یک لنگه در های ضد سرقت خریداری می کند قطعا نمیداند که داخل درب چی چیزی وجود دارد. و وجود یک استاندارد می تواند تمام این مشکلات را به اتمام برساند. در خرید درب ضد سرقت باید پارامترهای مختلفی را بررسی کرد. ضخامت فلز چهارچوب ، ضخامت فلز داخلی لنگه درب ، نحوه شبکه بندی داخلی فلز ها ، نوع و برند قفل و یرآق درب ضد سرقت ، کیفیت یرآق درب ضد سرقت.

درب ضد سرقت ترک | ابعاد درب ضد سرقت | درب ضد سرقت | قیمت در ضد سرقت | در ضد سرقت دو لنگه | در ضد سرقت |