قیمت درب ضد سرقت

((  قیمت های بروز شده سال- ۱۳۹۶- مرداد ))

دانلود لیست قیمت درب های ضد سرقت (کلیک کنید)

مشاهده مدل های درب های داخلی (کلیک کنید)

 

 

 

نحوه قیمت گذاری برای قیمت درب ضد سرقت و درب های داخلی

نحوه قیمت گذاری در صنایع درب سازی و قیمت درب ضد سرقت و درب های داخلی بر مبنای عوامل و  پارامترهای مختلفی استوار است. در مرحله اول به نحوه ی قیمت گذاری و شرایط تاثیر گذار بر قیمت دهی قیمت درب ضد سرقت خواهیم پرداخت. اولین عامل در شیوه ی قیمت دهی قیمت درب ضد سرقت ضخامت فلز مورد استفاده در درب های ضد سرقت تولید شده در کارخانجات ایران و خارج می باشد. درب ضد سرقت درسام دارای چهارچوب و اسکلت بندی فلزی داخلی می باشد که ضخامت ورق های فلزی مورد استفاده در چهارچوب ۲ میلی متر می باشد ولی ورق های فلزی مورد استفاده در لنگه درب ضد سرقت برای شاسی کشی درب ضد سرقت ضخامت یک و نیم میلی متر دارند. البته باید بیان شود که در ساختار درب ضد سرقت ضخامت چهارچوب و شاسی کشی دور لنگه درب پارامتر بسیار مهمی می باشد.

پس ضخامت درب تاثیر زیادی بر قیمت درب ضد سرقت دارد. عامل بعدی تاثر گذار بر قیمت درب ضد سرقت کیفیت و نوع یرآق آلات مصرفی در داخل و روی درب ضد سرقت می باشد. به طور مثال قیمت درب ضد سرقت با قفل های مولتی سیستم چهارده زبانه ترک بیشتر از قفل های هفت زبانه می باشد. بعضی از مشتریان تمایل دارند که از قفل های شب بند و روزبند نیز استفاده کنند که در ابتدا باید بیان شود که تولید این نوع درب های دست کم نیاز به دو هفته زمان برای تولید دارد و از طرف دیگر این نوع اکسسوری های دارای اضافه بها نیز می باشند.

و یا اینکه مشتری تمایل دارد که درکوب گران قیمت از جنس کروم یا برنج ( که وزن بالایی دارد ) را انتخاب کند که می تواند بر قیمت تمام شده ی درب ضد سرقت تاثیر گذار باشد. به همین دلیل نمونه هایی که در کاتالوگ درب ضد سرقت مشاهده می شود از دستگیره ها و درکوب ها و قفل ۷ زبانه معمولی ترک استفاده شده است تا بتواند قیمتی مطلوب تر و اقتصادی تر برای درب های ضد سرقت بدست آید.

نحوه قیمت گذاری درب های HDF و MDF

نحوه قیمت دهی درب HDF و MDF  نیز بر اساس نوع جنس و متریال مورد استفاده می باشد. قیمت درب HDF از درب های MDF کمتر می باشد. قیمت درب HDF بر مبنای ضخامت رویه HDF و نوع رنگ پوششی مورد استفاده و طرح درب و شیشه دار بودن یا نبودن درب HDF می باشد. البته باید بیان شود که بعضی از مشتریان تمایل به داشتن پشم سنگ یا فوم پلاستوفوم در داخل درب دارد و یا در برخی کارهای خاص بیمارستانی در داخل درب باید سرب مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت درب MDF نیز بر مبنای ضخامت MDF مصرفی از یک طرف و طرح درب از طرف دیگر می باشد. طرح هایی که برجسته می باشند از طرح های ساده و CNC هزینه ی تولید کمتری دارند. از طرف دیگر بعضی از مشتری های تمایل دارند که درب MDF دو طرف برحسته سفارش دهند که در این صورت حدودا ۲۰ درصد به قیمت درب MDF افزوده می شود. این نکته در مورد درب های دو طرف برجسته لوکس قابل ذکر است که به دلیل وزن بالای درب تولید این نوع درب ها به عنوان درب داخلی که شاسی کشی چوبی دارد به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

نحوه ی قیمت گذاری و دلایل اختلاف قیمت درب های ضد سرقت

در مرحله اول به موضوع درب های ضد سرقت و عوامل تاثیر گذار بر قیمت گذاری در ضد سرقت خواهیم پرداخت. اولین مهم در قیمت گذاری نحوه ی خرید کارگاه و کارخانه ی تولید کننده می باشد. کارخانجات بزرگ قابلیت خرید مواد اولیه بصورت انبوه را دارند و خرید نقد کارخانه عامل دوم در این مهم می باشد. بطور مثال کارخانه آتار درب و سهند درب سلماس  به دلیل خرید با حجم عمده و خرید نقدی از ترکیه می تواند قیمت تمام شده ی رنگ ، یرآق خود را به میزان ۱۰ تا ۲۰ درصد کاهش دهد.

عامل دوم مکانیزه بودن خط تولید درب ضد سرقت می باشد. بکارگیری خط اتوماتیک در کارخانه باعث کاهش وابستگی به کارگر و از طرفی افزایش راندمان تولید می شود. بطور مثال در کارخانه آتار درب ، خم فلز بدون هر گونه دخالت دست انجام می شود و دستگاه های رول فورمینگ تمام اتوماتیک توانسته اند کلاف های فلزی با با قطع مناسب بدون برگشت پذیری خم انجام دهد.

عامل سوم میزان مهارت رنگ و مونتاژ می باشد که کارخانه آتار درب سلماس توانسته با تربیت نیروهای جوان ، بهترین نیروهای انسانی برای مونتاژ کاری و رنگ کاری را فراهم کند.

عوامل تولید نیز بر قیمت تمام شده ی محصول تاثیرگذار می باشد. ضخامت فلز مورد استفاده در چهارچوب درب ، ضخامت فلزی در داخل لنگه درب و نوع کلاف کشی داخل لنگه درب نیز در این مهم موثر می باشد

یرآق آلات صرفی درب درب های ضد سرقت آتار درب سلماس از بهترین تولید کنندگان ترکیه ای بدون واسطه خریداری می شود و گارانتی های پنج تا هفت ساله می تواند تضمین مناسبی برای کارخانه آتار از یک سو و برای مصرف کننده از سوی دیگر باشد

رنگ کاری در کارخانه در دو بخش انجام می شود. بخش اول رنگکاری چهارچوب فلزی با استفاده از رنگ های پودری الکترواستاتیک می باشد. بخش دوم رنگ کاری رویه های درب روکش چوب یا رنگ کاری های پوششی می باشد که با استفاده از رنگ های پلی اورتان این امر محقق می شود.

بعضی از کارگاه های تولید درب های ضد سرقت ، خرید رویه ها را از یک شرکت دیگر ، رنگاری را به یک شرکت و اسمبل را در کارگاه خود انجام می دهند، که این عوامل برون سپاری تولید باعث افزایش قیمت تمام شده می شود. در صورتی که شرکت هایی که دارای خط تولید فوق اتوماتیک می باشند می توانند تمام مراحل از قبیل رنگ کاری و تولید رویه و مونتاژ کاری را در همان کارخانه انجام دهند که باعث کاهش قیمت تمام شده ی محصول خواهد شد.

خرید عمده ی قفل های کاله و داف ترکیه ، قفل های مونو و مولتی و خرید انبوده رنگ بصورت نقد بدون واسطه از ترکیه از دیگر دلایل افت قیمت نسبتبه رقبا می باشد.

درب ضد سرقت ترک | ابعاد درب ضد سرقت | درب ضد سرقت | قیمت در ضد سرقت | در ضد سرقت دو لنگه | در ضد سرقت |