درب های ضد سرقت آتار درب سلماس

شرکت آتار درب سلماس با بیش از ۲ دهه فعالیت در زمینه تولید درب های ضد سرقت و داخلی توانسته تقاضای قابل توجهی از بازار ایران را به خود اختصاص دهد. البته باید بیان شود که اعتماد خریداران . جلب توجه طراحان داخلی توانسته فروش درب های ضد سرقت آتار درب سلماس و درب های داخلی HDF و MDF را راحت تر کند. استفاده از مواد ترک و قفل های ترکیه ای یکی از نقاط قوت درب های ضد سرقت آتار درب سلماس می باشد که این شرکت را نسبت به رقیبان خود بی بدلیل کرده است.

این کارخانه اولین تولید کننده ی درب های ضد سرقت در ایران بوده است و به نظر میرسد که مهترین عامل برای خریداران کیفیت ظاهری و مقاومت بالا در برابر هر گونه روش تهاجم می باشد. حتی باید بیان شود که رنگ رویه های ضد سرقت نیز از کشور ترکیه وارد می شود و با توجه به اینکه ترکیه سابقه ی زیادی در زمینه مصنوعات چوبی و محصولات چوبی و درب های ضد سرقت و داخلی داشته است و همجوار با کشور ایران نیز می باشد باعث رشد روز افزون کیفیت درب های ضد سرقت آتار درب سلماس شده است.

آتار درب سلماس

در سال های ۹۳ و ۹۵ این شرکت بازبینی دوباره ای درباره ی مدل های جدید درب های ضد سرقت داشت و در نمایشگاه صنعت و ساختمان سال ۹۴ و نمایشگاه در و پنجره سال ۹۴ نشان داد که می تواند بهترین رویه های درب های ضد سرقت آتار درب سلماس را بدون نیاز به کشور ترکیه تولید کند و این نقطه ی عطفی در طراحی مهندسان ایران بود.

این شرکت در سالیان اخیر سعی کرده در تولید درب های ضد سرقت ارزان با رویه های ملامینه نیز تمرکز خاصی داشته باشد و  قیمت پایین و کیفیت بالای درب ها باعث شده است پروژه های ملی بسیاری توسط این شرکت شروع و به پایان برسد.

درب ضد سرقت ترک | ابعاد درب ضد سرقت | درب ضد سرقت | قیمت در ضد سرقت | در ضد سرقت دو لنگه | در ضد سرقت |