درب ضد سرقت CNC درسام

درب ضد سرقت CNC درسام یکی از انواع پر فروش درب های ضد سرقت درسام می باشد. علت سفارش بالای درب ضد سرقت CNC درسام دو عامل می باشد. یکی سادگی و شیک بودن درب و از طرف دیگر مقرون به صرفه بودن درب ضد سرقت CNC درسام برای ساختمان سازان می باشد.

خطوط درب ضد سرقت درسام توسط دستگاه برش بسیار ظریف یا همان دستگاه CNC صورت می گیرد. درب ضد سرقت سی ان سی درسام با دو نوع رویه ارائه می گردند یکی از آنها MDF با روکش چوب طبیعی و دیگری روکش های PVC کره ای می باشند.

از قفل های هفت زبانه و چهارده زبانه برای درب ضد سرقت سی ان سی درسام استفاده می شود. در نوع چهارده زبانه آن دو زبانه در بالا و پایین چهارچوب قرار می گیرند و استحکام خاصی به درب های ضد سرقت درسام می بخشد. برای درب ضد سرقت CNC درسام می توان از پیم های پشت لولا یا همان پیم های گاو صندقی نیز استفاده کرد که امنیت زیادی را در قسمت لولای درب ضد سرقت CNC درسام به ارمغان می آورد.

درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت CNC درسام نسب به طرح های سوپر برجسته و درب های ضد سرقت برجسته کمتر می باشد که این اختلاف فقط به دلیل استفاده از متریال کمتر و برجستگی کمتر (ماشینکاری کمتر) درب ضد سرقت  درسام می باشد. ساختار داخلی تمام درب های ضد سرقت درسام شبیه به همدیگر می باشد.

برای افزایش امنیت این نوع درب ها می توان از قفل های چهارده زبانه ترک و استفاده از پنج عدد پیم پشت لولا استفاده کرد تا بیشترین مقاومت درب ضد سرقت را برای ما به ارمغان بیاورد. در کنار این پشت چهارچوب درب ضد سرقت نیز باید حتما با سیمان پر شود تا مقاومت چهارچوب افزایش پیدا کند.

We cannot display this gallery

درب ضد سرقت ترک | ابعاد درب ضد سرقت | درب ضد سرقت | قیمت در ضد سرقت | در ضد سرقت دو لنگه | در ضد سرقت |