درب ضد سرقت روکش PVC

درب ضد سرقت روکش PVC دارای تنوع زیادی از نظر نوع رویه های درب ضد سرقت می باشد. درب ضد سرقت روکش PVC دارای تنوع رنگ بسیار فراوانی می باشد. رال رنگ مخصوص درب ضد سرقت روکش PVC بیشتر از ۳۰ نمونه و سمپل رنگ دارد که متناسب با فضا داخلی و دکوراسیون داخلی ساختمان می تواند از بین آنها انتخاب شود.

درب های ضد سرقت pvc دارای تنوع زیادی است. می توان به طور کلی بیان کرد که هر نوع درب ضد سرقت درسام را می توان با روکش pvc پوشش داد. روکش pvc برای درب ضد سرقت روکش PVC توام با حرارت و فشار حاصل از وکیوم و خلع بر روی رویه mdf اعمال می شود. می توان گفت درب ضد سرقت روکش PVC جز درب های کلاسیک این مجموعه به حساب می آید. درب ضد سرقت PVC دارای ساختار داخلی شبیه دیگر درب های ضد سرقت می باشد ساختار داخلی درب های ضد سرقت pvc فلزی می باشد.

درب ضد سرقت

ضخامت فلز در چهارچوب ۲ میلی متر و در لنگه درب ۱٫۵ میلی متر می باشد. عکس طرح هایی که معمولا برای درب ضد سرقت PVC استفاده می شود طرج های ساده CNC می باشد که مورد اسقبال بیشتر ساختمان سازان و سازندگان می باشد. این نوع درب ها در دو نوع پاشنه دار و بدون پاشنه می باشند که توصیه می شود برای زیبایی بهتر از آستانه سنگی به هم راه یک نیم پاشنه فلزی استفاده شود.

نصب درب های ضد سرقت درسام توسط نصاب های حرفه ای و رگلاژ درب توسط خال جوش هایی حد فاصل چهارچوب فلزی درب ضد سرقت روکش PVC و فریم انتظار انجام می شود و این کار نیاز به تجربه و تبحر زیادی دارد. در زیر نمونه هایی از این انواع درب ضد سرقت PVC درسام را مشاهده می کنید.

We cannot display this gallery

کلمات کلیدی:  قیمت درب ضد سرقت – قیمت در ضد سرقت – درب ضد سرقت ترک – در ضد سرقت ترک – آتار درب سلماس – درب ضد سرقتدرب ضد حریق | درب ضد سرقت | قیمت درب ضد سرقت | درب ضد سرقت ارزان | درب داخلی HDF | درب داخلی MDF|