درب ضد سرقت

درب ضد سرقت درسام به چندین نوع مختلف تقسیم بندی می شوند که این نوع تقسیم بندی بر اساس طراحی ظاهری درب های ضد سرقت می باشد. و اختلاف قیمت در ضد سرقت درسام نیز بر همین اساس استوار می باشد. به طور مثال درب ضد سرقت سوپر برجسته درسام به دلیل مصرف زیاد متریال برای طراحی قاب های فوق برجسته قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر درب های ضد سرقت (مانند CNC و الترالام ) دارد. در بعضی از این موارد میزان برجستگی درب ضد سرقت به ۱۰ سانتی متر می رسد که البته باید اشاره شود که این نوع درب های در مکان های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

نوع رویه درب ضد سرقت بر دو نوع می باشد اولین نوع MDF با روکش PVC ساخت کشور کره می باشد که دارای تنوع رنگی بالایی می باشد و رال رنگ این نوع روکش دارای تنوع خوبی می باشد. و نوع دیگر درب های ضد سرقت : MDF با روکش چوب طبیعی راش و ملچ می باشد که رنگ های چوبی پلی استری برای این نوع روکش ها برای درب ضد سرقت مورد استفاده قرار می گیرد. نوع دیگر دسته بندی درب ضد سرقت بر اساس میزان امنیت درب ضد سرقت می باشد. البته در اینجا باید بیان شود که رویه های جدید از جنس روکش گردو آمریکایی و بلوط در مدل های جدید مورد استفاده قرار می گیرد.

درب های ضد سرقت

استفاده از قفل های هفته و چهارده زبانه و استفاده از پیم های گاو صندقی با تعداد ۳ و ۵ و ۷ زبانه از دیگر مشخصه های درب های ضد سرقت درسام می باشد. از دیگر اکسسوری های درب های ضد سرقت نیز می توان از انواع مختلف درکوب و دستگیره و اضافه کردن شب بند به درب و همچنین وجود پاشنه و نیم پاشنه به درب اشاره کرد. چهارچوب درب های ضد سرقت درسام نیز به دو نوع کشویی و ساده تقسیم می شوند که برای ساختمان هایی که لقار متفاوت دارند می توانیم از چهارچوب کشویی استفاده کنیم. عرض چهارچوب درب های ضد سرقت درسام ۱۸ سانتی متر می باشد که این عدد در کاخانجات ایرانی مرسوم می باشد.

یک تیپ از درب های ضد سرقت درسام قابلیت نصب بر روی چهارچوب فلزی معمولی را دارد که برای کسانی که تمایل به نصب درب های ضد سرقت بدون تخریب چهارچوب را دارند و از تخریب چهارچوب فلزی ابا دارند. بر روی چهارچوب نیز روکوب و تاج می تواند مورد استفاده قرار گیرد که روکوب و تاج از جنس خود رویه درب های می باشد و MDF روکش PVC می باشد. نوع روکوب نیز به دو نوع روکوب کشویی و ساده پیچی تقسیم می شود که نوع کشویی روکوب نصب راحتی دارد. نصب درب های ضد سرقت نیز توسط جوشکاری بر روی فریم انتظار انجام می شود.

 

مشاهده مدل های درب های داخلی (کلیک کنید)

 

درب ضد سرقت ترک | ابعاد درب ضد سرقت | درب ضد سرقت | قیمت در ضد سرقت | در ضد سرقت دو لنگه | در ضد سرقت |